czw.. maj 23rd, 2024
Przeprowadzki Wrocław

W przypadku przeprowadzki dowolnego typu (biura, mieszkania, domu) klienci stają przed koniecznością transportu mebli. Ale najpierw trzeba je zdemontować, ponieważ nie da się wynieść z domu całej szafy lub wygodnej miękkiej sofy. Firma przeprowadzkowa z Wrocławia Przeprowadzki Wrocław 24 posiada własną flotę samochodów, dzięki czemu bez problemu przewozi meble o różnych rozmiarach i wadze. Świadczy również usługi w zakresie transportu innych przedmiotów (sprzęt biurowy, duże AGD takie jak lodówki, pralki itp.). Profesjonalny demontaż, pakowanie i montaż mebli oraz ostrożny transport to bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Czy meble przewożone są tylko na terenie Wrocławia? Oczywiście, że nie, usługi firmy przeprowadzkowej obejmują całą Polskę i państwa Unii Europejskiej.

Zalety współpracy z firmą przeprowadzkową z Wrocławia w zakresie przewozu mebli

Firma organizująca przeprowadzki z Wrocławia oferuje korzystne warunki współpracy dla klientów prywatnych i prawnych. Realizuje zamówienia o dowolnym stopniu skomplikowania. Dba o wszystkie etapy, ponieważ stawia na zintegrowane podejście. Świadczy usługi z tym związane (demontaż, montaż, załadunek i rozładunek mebli, ubezpieczenie itp.). Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przewożonego mienia jest ustalona w umowie, a także wcześniej obliczony koszt.

Koszty przeprowadzki i usługa transportu mebli obejmuje ceny, biorąc pod uwagę następujące czynniki:

 • Ilość samochodów niezbędna do sprawnej przeprowadzki.
 • Odległość między skrajnymi punktami trasy.
 • Skład zespołu ładowaczy.
 • Czas trwania transportu.
 • Konieczność wykonania dodatkowych usług – demontaż, pakowanie, składanie, ustawianie mebli we wskazanych przez klienta miejscach, olinowanie.
 • Ilość i właściwości użytych materiałów opakowaniowych.
 • Obecność windy towarowej itp.

Ceny wstępne znajdują się w cenniku, który można pobrać ze strony. Aby obliczyć dokładny koszt, należy skontaktować się z przeprowadzkami z Wrocławia. Specjaliści doradzą, odpowiedzą na pytania.

Jakie towary przewozi firma przeprowadzkowa z Wrocławia?

W firmie przeprowadzkowej z Wrocławia https://przeprowadzki-wroclaw-24.pl/ można zlecić transport różnych towarów: rzeczy kruchych, lustra, ciężkie elementy wyposażenia wnętrz, komody, stoły, obrazy, pudła itp. Ładowacze znają wyzwania stojące przed każdym transportem pianina lub fortepianu. To cenny przedmiot nie podlegający demontażowi i ponownemu montażowy w innym miejscu. Procedura przewozu wiąże się z konieczności wykorzystania specjalnych wózków i pasów. Transport fortepianu wymaga delikatnej pracy wyszkolonych pracowników. Dlatego można bezpiecznie powierzyć im transport takiego instrumentu muzycznego. Często jest to nie tylko instrument muzyczny, ale rodzinna pamiątka lub antyk. Najmniejszy błąd może trwale pozbawić instrument jego szlachetnego dźwięku. Ta trudna praca powierzana jest kierowcom, którzy przeszli specjalne szkolenie w zakresie przewozu towarów kruchych i delikatnych. Transport fortepianów odbywa się na specjalnie wyposażonych pojazdach: winda i elastyczne pasy mocujące.

Demontaż i transport mebli podczas przeprowadzki we Wrocławiu

Na ostateczny koszt usługi składa się kombinacja kilku niuansów:

 • Rodzaj mebli.
 • Liczba elementów składowych.
 • Rodzaj mocowań.
 • Obecność delikatnych części.
 • Obecność dekoracji, powierzchni szklanych i ceramicznych.
 • Złożoność i czas trwania pracy.

Przy obliczaniu kosztów przeprowadzki z/do Wrocławia uwzględnia się objętość ładunku i stopień oddalenia miejsca załadunku od miejsca rozładunku. Często po montażu klient prosi o ustawienie mebli na swoich miejscach. Takie dodatkowe usługi są rozliczane i opłacane osobno. Transport mebli odbywa się za pomocą ciężarówek o odpowiedniej ładowności. Ładowacze pracują kompleksowo: przygotowują meble i rzeczy do transportu, ładują i ustawiają na naczepie. Za pomocą pasów mocujących zabezpieczają meble i sprzęt, aby chronić je przed uszkodzeniem podczas przewozu.

Usługi przeprowadzkowe z Wrocławia obejmują pracę profesjonalistów, którzy dysponują niezbędnymi narzędziami i sprzętem. Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie i znają specyfikę obsługi mebli o różnych wzorach. Gwarantują bezpieczeństwo rzeczy nowych i zabytkowych, ponieważ posiadają idealny schemat współpracy. Na czas przeprowadzki wszystkie meble, sprzęty objęte są polisą OC, jest to niezwykle ważne w przypadku zagubienia lub zniszczenia rzeczy.

Niedrogi transport i przeprowadzka – Wrocław

Atrakcyjne ceny na usługi transportowe, niezawodne pojazdy i doświadczeni ładowacze. Szeroka gama materiałów opakowaniowych. Dokładne dotrzymywanie terminów i kontrola na wszystkich etapach. Klienci firmy przeprowadzkowej z Wrocławia mają możliwość obniżenia kosztów poprzez powierzenie specjalistom wszystkich etapów tego żmudnego procesu. Firma przeprowadzkowa posiada dużą flotę pojazdów, co pozwala ustalać atrakcyjne stawki za przewóz. Doświadczeni ładowacze profesjonalnie wykonują wszystkie niezbędne operacje załadunku i rozładunku. Zorganizowanie niedrogiej przeprowadzki to ogromna odpowiedzialność i trudne zadanie, ponieważ istnieją takie czynniki jak: zatłoczenie dróg, koszty ogólne i nieprzewidziane przeszkody.

Dla każdego klienta dokonywana jest indywidualna kalkulacja, która uwzględnia następujące czynniki:

 • Liczebność zespołu ładowaczy.
 • Wielkość świadczonych usług (demontaż sprzętu, montaż i demontaż mebli, pakowanie paczek, załadunek i rozładunek, ustawianie mebli, wywóz pozostałości po opakowaniach).
 • Objętość i rodzaj materiałów opakowaniowych.

Firma dysponuje specjalnymi pojazdami wyposażonymi w pasy mocujące, dlatego z dużą starannością przewiezie zarówno stoły biurowe, jak i zabytkowy kredens czy fortepian.

By zizzar