niedz.. lip 14th, 2024
Sardynia wakacjeSardynia wakacje

Chcesz się wybrać na Sardynię? Koniecznie sprawdź już teraz oferty first minute. Jeszcze nie opadły emocje związane z wakacyjnym urlopem, a biura podróży już mają w sprzedaży oferty first minute. Czy warto kupić wakacje na Sardynię z wyprzedzeniem? Spieszymy się z odpowiedzią na to ważne pytanie.

Sardynia wakacje – first minute to najniższe ceny

Na pewno warto zarezerwować sobie wakacje na Sardynii https://wakacjenasardynii.pl/. Dzięki temu możemy uzyskać znacznie niższe ceny. Biura podróży oferują nam rezerwacje nawet z czterdziestoprocentowym rabatem. W związku z powyższym możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na jedną osobę. W przypadku czteroosobowej rodziny robi się już całkiem spora kwota. Dzięki ofertom first minute nie musimy już czekać na ostatnie zniżkowe miejsca w samolocie oraz w hotelu. Czasem znalezienie korzystnej oferty, spełniającej nasze oczekiwania w samym środku sezonu graniczy z cudem. Szczególnie gdy jesteśmy ograniczenie konkretnym terminem.

Biura podróży dają nam gwarancję, że ceny wczasów nie będą niższe w przedsprzedaży niż w ofercie last minute. Daje nam to pewność, że tańszej oferty po prostu nie znajdziemy. Możemy czuć się pewnie. Na pewno nie zostaniemy oszukani przez chwyty marketingowe biur podróży.

Sardynia wakacje – lubisz mieć wybór?

Na pewno oferty first minute przypadają do gustu osobom, które lubią mieć duży wybór. Dzięki first minute mamy możliwość skorzystania z pełnej dostępności. W ofercie last minute raczej nie ma co liczyć na wakacje na Sardynii w hotelu z widokiem na morze. Takie najbardziej komfortowe oferty wyprzedają się w pierwszej kolejności. Najszybciej sprzedają się także obiekty najbardziej oceniane. Oferty first minute są świetne dla osób, które mają duże rodziny i konkretne wymagania. W ofercie last minute nie znajdziemy ośmiu miejsc w komfortowym hotelu, blisko najpiękniejszej plaży na Sardynii. Jest to prawie niemożliwe.

Kolejny niewątpliwy atut ofert last minute, to konieczność jedynie wpłaty zaliczki. Najczęściej w pierwszej kolejności jesteśmy zobowiązani do zapłaty pięciu procent ceny całościowej oferty. Zależnie od wyboru konkretnej wycieczki zaliczka wynosi pięć, dziesięć lub dwadzieścia procent. Tylko tyle jest potrzebne, aby mieć stuprocentową pewność, że miejsce w hotelu oraz w samolocie będzie na nas czekało. Kiedy musimy dopłacić resztę kwoty? Najczęściej w terminie między 30 a 45 dni przed zaplanowanym wyjazdem. W związku z powyższym mamy sporo czasu, aby rozplanować budżet rodzinny. Co jak co, ale na wakacje musi wystarczyć.

Co otrzymujemy w ramach oferty first minute?

Sardynia wakacje
Sardynia wakacje

Wiemy już, że wakacje na Sardynii będą strzałem w dziesiątkę. Szczególnie gdy zdecydujemy się na wcześniejszą rezerwację. Biura podróży kuszą turystów naprawdę wieloma ciekawymi dodatkami. Wiele biur oferuje parking na lotnisku za złotówkę, zniżki na zakup wycieczki fakultatywnej, czy też ofertę ubezpieczeniową w niższej cenie.
Bardzo praktycznym dodatkiem jest tak zwana gwarancja niezmiennej ceny. Daje ona klientom stuprocentową pewność, że cena rezerwacji na pewno nie wzrośnie. Niewiele osób sobie zdaje sprawę z możliwości podwyżki ceny bezpośrednio przez organizatora.

Taką możliwość daje ustawa mówiąca o usługach turystycznych. W razie podwyżek cen lotniczego paliwa, zmian kursów walut, jak i zwyżek lokalnych podatków, organizator ma prawo do podwyższenia ceny ofert nawet do ośmiu procent wartości rezerwacji. Kwestia ryzyka jest rozwiązywana przez opcję gwarancji niezmienności ceny. Jest to ważne, gdy do wylotu mamy jeszcze rok.

Czy trzeba się obawiać wakacji first minute?

Musimy przyznać, że oferty first minute to cały ogrom promocji. Do tego dochodzą bardzo niskie ceny oraz spory wybór. Niezależnie od tego, czy stawiamy na wakacje w Polsce, czy też chcemy udać się na wspomnianą już przepiękną Sardynię, to za wakacje kupione w formule first minute zapłacimy o wiele mniej. Jednak czy z tak wcześniejszym wykupem wycieczki wiąże się jakieś ryzyko? Sprawdźmy to.

Jedną z kwestii jest panująca sytuacja na świecie. Poprzedni rok pokazał nam, że przez lockdown nasze plany mogą legnąć w gruzach. Nie mamy wpływu na rozwijającą się pandemię. Nie wiemy, co się wydarzy za kilka dni, a co dopiero za kilka miesięcy, czy też za rok. Działania wojenne, niestabilna sytuacja polityczna, czy też COVID-19 mogą się nam wdać w znaki. Musimy przyznać, że wszystko jest niestety realne. Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nawet nie można przewidzieć tego, co czeka nas, kupując wakacje last minute.

Na sam koniec wspomnijmy jeszcze o zmianie cen. Są one pewnym ryzykiem, ale tylko w przypadku, gdy wybrane przez nas biuro podróży nie oferuje nam opcji, jaką jest gwarancja najniższych cen. Powiedzieliśmy jednak o tym sobie już na tyle, że wiemy, na co zwrócić uwagę, analizując ofertę first minute przygotowaną przez biuro podróży.

W dzisiejszych trudnych czasach, szczególnie polecamy oferty first minute. W przyszłym roku czekają nas podwyżki, a więc ceny wycieczek także wzrosną. Mając gwarancję niezmienności ceny, możemy liczyć na spore oszczędności.

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl

By zizzar