czw.. maj 23rd, 2024
Kurs paznokci

Kurs paznokci – nie każdy zawód może pochwalić się popularnością i popytem. Nie każdy specjalista po ukończeniu szkolenia może znaleźć pracę w swoim profilu. Nie w każdym zawodzie od razu widać efekt swojej pracy, a klient obdarza uznaniem. Manikiurzystka to jedna z tych profesji, na które zawsze będzie popyt, zawsze będzie popularna, a jej praca zostanie od razu doceniona.

Ze względu na powszechność na rynku kosmetycznym istnieje wiele różnych szkół oferujących kurs paznokci i różne rodzaje szkoleń z manicure i koloryzacji paznokci. Aby jednak zostać manicurzystką, trzeba uczyć się od profesjonalistów, czerpać z doświadczenia zdobytego przez lata udanej i owocnej praktyki.

Profesjonalny kurs paznokci

Branża kosmetyczna nie stoi w miejscu, pojawiają się nowe technologie, metody i materiały. Idziemy z duchem czasu, pozostając na szczycie fali i stale doskonaląc swoje umiejętności, aby dzielić się najnowszymi innowacjami w świecie usług kosmetycznych. Wszystkim, którzy chcą zaangażować się w branżę kosmetyczną, oferowane są kursy paznokci, ponieważ jest to realna szansa, aby zacząć zarabiać na tym, co kochasz. Jak mówi przysłowie, wybierz zawód, który kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w swoim życiu.

Kobiece piękno zaczyna się od opuszków palców i tylko mistrzowie paznokci, są w stanie nadać wizerunkowi pięknego wyglądu. W dzisiejszych czasach kurs paznokci z certyfikatem lub dyplomem stał się dość powszechną usługą. W zależności od wybranej szkoły koszt edukacji może być różny, ale nie zapominaj, że tylko w firmie, która zdała próbę czasu, możesz zdobyć komplet wiedzy, który będzie niezbędny w Twojej przyszłej pracy. Przy wyborze kursu paznokci należy przede wszystkim zwrócić uwagę na profesjonalizm nauczycieli.

Podstawowy kurs paznokci

Kurs paznokci od podstaw jest przeznaczony specjalnie dla tych, którzy chcą zostać prawdziwym mistrzem w dziedzinie manicure i pedicure. Program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Kurs teoretyczny obejmuje: budowę płytki paznokcia, budowę skóry, dezynfekcję i sterylizację narzędzi technologie krok po kroku do wykonywania wszystkich rodzajów manicure i pedicure.

Z kursu paznokci skorzystać mogą osoby, które:

  • Chcą spróbować swoich sił w tej dziedzinie.
  • Chcą rozpocząć pracę – kursy dla tych, którzy chcą zostać profesjonalistami.
  • Chcą podnieść swoje kwalifikacje – jeśli jesteś już specjalistą i chcesz podnieść swoje umiejętności, to to kurs paznokci jest dla Ciebie.

Kurs praktyczny obejmuje: opanowanie wszystkich technik manicure klasycznego, a także podstawowych technik manicure kombinowanego. Nauczysz się tworzyć wszystkie formy krawędzi paznokcia, wykonasz wszystkie rodzaje powłok, opanujesz autorskie techniki wyrównywania i wzmacniania płytki paznokcia, naprawy paznokci. Zapoznasz się z podstawowymi technikami pracy z materiałami i uzyskasz informacje o profesjonalnych narzędziach oraz ich właściwościach, a także odmianach materiałów. Firma organizująca kursy paznokci zapewnia wszystkie materiały, jednorazowe materiały eksploatacyjne, narzędzia i sprzęt. Na zakończenie kursu wydawany jest międzynarodowy certyfikat i uzyskiwana jest świetna okazja do zrealizowania się w nowym biznesie!

Kurs paznokci dla mistrzów

Kurs paznokci
Kurs paznokci

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą w pełni opanować zawód, zostać wysoko wykwalifikowanym specjalistą, dołączyć do zespołu najlepszych i odnoszących największe sukcesy mistrzów. Jest to najbardziej rozbudowany kurs paznokci w procesie uczenia się, posiada potężne zaplecze teoretyczne i praktyczne. Część teoretyczna obejmuje: anatomię i fizjologię budowy płytki paznokcia, budowę skóry, technologie wykonywania zabiegów manicure i pedicure krok po kroku, dobór instrumentu i jego przeznaczenia, dezynfekcję i sterylizację.

Na kursie opanujesz wszystkie techniki manicure i pedicure klasycznego, a także umiejętności europejskiego manicure i pedicure kombinowanego, pedicure kwasowego i jego odmian. Opanujesz techniki nakładania lakieru hybrydowego, nauczysz się wykonywać zabiegi towarzyszące pielęgnacji dłoni i stóp i wiele więcej.

Firma organizująca kurs paznokci oferuje szeroką gamę różnorodnych programów dla profesjonalistów i początkujących w dziedzinie estetyki paznokci. Na zakończenie kursu otrzymasz kompletny pakiet wiedzy i umiejętności ze wszystkich dziedzin: manicure, pedicure, przedłużanie paznokci żelami.

W czasie części praktycznej kursu paznokci:

  • Pokaz technik wykonywania manicure przez instruktora.
  • Ćwiczenia na modelach przez kursanta pod okiem instruktora.

Kurs przedłużania paznokci żelami prowadzony jest w oparciu o nowoczesne metody i technologie. Po opanowaniu tego kursu będziesz mógł nauczyć się budować paznokcie od podstaw. Podczas kursu paznokci poznasz nie tylko tajniki i zawiłości manicure i pedicure, ale również terapię dłoni. Pozwoli Ci to oferować klientom powiązane usługi oraz zwiększyć swoją konkurencyjność i poziom zawodowy już na etapie szkolenia.

Dlaczego potrzebujesz zaawansowanych kursów paznokci?

Nawet jeśli masz wystarczającą liczbę klientów, nie powinieneś poprzestać na rozwoju zawodowym. Kursy paznokci pozwolą przyciągnąć jeszcze więcej klientów i zaspokoić różnorodne prośby odwiedzających. Będziesz świadomy nowych produktów, będziesz mógł stale oferować klientom świeże i ciekawe pomysły, materiały i technologie. Każdy chce być w trendach, więc zarówno nowi, jak i stali klienci mogą chcieć zrobić coś nowego. Jeśli nie jesteś świadomy nowości w dziedzinie manicure, możesz ich stracić. Wysokiej jakości zaawansowane kursy pomogą Ci zawsze być poszukiwanym jako mistrz.