czw.. maj 23rd, 2024
Laptop HP 15s-eq0034nw | Ryzen 5 3500U | 8 GB | 512 GB | 15.6" Full HD czarny

Laptop HP 15s-eq0034nw | Ryzen 5 3500U | 8 GB | 512 GB | 15.6″ Full HD czarny to doskonały sprzęt do domu i do biura. Użytkownik bez problemu poradzi sobie z wymaganiami aplikacji biurowych, wykorzysta go, jako domowe centrum multimedialnej rozrywki. Potężny akumulator pozwoli na swobodne przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami, bez konieczności poszukiwania przewodów i szukania gniazdka. Wystarczy po prostu usiąść na kanapie lub przed biurkiem i cieszyć się mocą HP 15s-eq0034nw. AMD Ryzen 5-3500U z grafiką Radeon Vega 8 to laptop, który umożliwia surfowanie po sieci, przesyłanie strumieniowe multimediów i nie tylko.


Laptop HP 15s-eq0034nw | Ryzen 5 3500U | 8 GB | 512 GB | 15.6″ Full HD

Laptop HP 15s-eq0034nw to wydajna jednostka oparta na zaawansowanym projekcie procesora AMD Ryzen 5 3500U. Jego wysoka wydajność zapewnia płynną rozgrywkę z popularnymi grami, filmami online i wymagającymi programami. Jednocześnie urządzenie to wyróżnia się wysoką kulturą pracy, uruchamianiem niezbędnych zasobów dla każdego z oczekujących zadań. Wyjątkowe doświadczenie z AMD Radeon Vega 8 pozwala korzystać ze zintegrowanego systemu graficznego, który zapewnia fenomenalną obsługę laptopa. System wspiera środowisko DirectX wypychając najmniejsze szczegóły i wypełniając ekran laptopa. Dlatego, że został stworzony w nowoczesnym procesie technologicznym, pobiera niewiele prądu, oszczędzając baterię.

Duży ekran to poszukiwana zaleta laptopa HP

Laptop HP 15s-eq0034nw ma przekątną ekranu 15,6 “(1” = 2,54 cm). Jest to duży ekran, dzięki czemu laptop jest bardzo wygodny do oglądania filmów, stron internetowych, a także czytania i grania na PC. Będąc właścicielem takiego laptopa szybko można zobaczyć, że uzyskało się to, co naprawdę jest teraz ważne. Akumulator zapewnia długie działanie urządzenia i swobodne utrzymywanie łączności przez cały dzień. Ekran wyposażono w wąską ramkę, dzięki czemu całość stała się subtelną konstrukcją. Z tak wydajnym sprzętem można dowolnie strumieniować treści, wykonywać zadania jak błyskawica i przeglądać Internet tak długo jak jest to potrzebne. To laptop wprost idealny do podróżowania.

Matowa matryca laptopa HP 15s-eq0034nw

Praca na laptopie w czasie bardzo słonecznej pogody większości kojarzy się z jednym – oślepiającymi odbiciami światła. Jednak w przypadku laptopa HP 15s-eq0034nw tak się nie dzieje, ponieważ posiada on matową matrycę, takie rozwiązanie nie powoduje odbijania światła ani też jego pochłania oraz rozpraszania, gwarantując idealną widoczność szczegółów i kolorów. Innymi słowy, problemy zostały naprawione, co pozwala użytkownikowi rozkoszować się pracą w piękną pogodę.
Laptop HP 15s-eq0034nw sprawia, że małe zadrapania i brud są prawie niewidoczne. Jeżeli ktoś nadal nie jest pewien, to powinien rozważyć miejsca, w których będzie mógł swobodnie korzystać z tego urządzenia. W parku lub kawiarni, na świeżym powietrzu można korzystać z laptopa bez mrużenia oczu lub chowania się w cieniu, aby wyświetlić obraz na ekranie.

Praktyczna klawiatura numeryczna

Specjalna klawiatura numeryczna rozszerza funkcjonalność każdego laptopa. Dzięki niej w łatwy sposób uda się wprowadzić dane do tabel i dokonać obliczeń bez używania liczb na głównej klawiaturze. Rezultatem jest wydajna praca, niezależność i przyjemność.

Szybkość działania

Pamięć operacyjna (RAM) laptopa HP 15s-eq0034nw to 8 GB.Ta pojemność jest idealna, jeśli komputer jest narzędziem pracy, którego używa się do maksimum, ładując kilka potężnych zadań jednocześnie, edytując na nim pliki zdjęć lub wideo, a także lubi się grać w gry komputerowe. Laptop będzie działał szybko w kilku programach jednocześnie i bezbłędnie wykonywał swoje funkcje.

Typ dysku SSD

Jedną z głównych zalet laptopa HP 15s-eq0034nw jest dysk SSD. Jest to urządzenie pamięci masowej, które nie ma wirującego dysku (tak jest w przypadku dysku twardego), co zapewnia szczególnie dużą prędkość odczytu, a także poziom hałasu na poziomie 0. Brak głośnego brzęczenia w laptopie.

Potrzeba więcej?

Niewiele potrzeba, aby uzyskać większą pojemność pamięci w laptopie. Wkładając kartę micro SD lub SD uda się zapisywać dużo więcej zdjęć, plików z muzyką, filmów a także osiągnąć dostęp do treści zapisanych na karcie.

Bluetooth

HP 15s-eq0034nw umożliwia wymianę informacji między laptopem a innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth: przesyłanie plików do innego laptopa lub drukarki, słuchanie muzyki na słuchawkach, synchronizację kontaktów z telefonu komórkowego i nie tylko.

Opinia eksperta

Jeśli ktoś myśli o zakupie laptopa, powinien wiedzieć, że HP 15s-eq0034nw pasuje do codziennego użytku. To idealna propozycja dla tych którzy potrzebują wszechstronnego laptopa w rozsądnej cenie. Kupując, otrzymuje się smukłe urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów i minimalistyczny wygląd. Można wygodnie wykonywać na nim codzienną pracę biurową, a także nie odmawiać sobie rozrywki, grając w gry wymagające odpowiednich zasobów. Eksperci polecają zakup laptopa HP, ze względu na to, że jest to jeden z najlepszych wyborów w tym segmencie.