niedz.. lip 14th, 2024
BieliznaBielizna sklep internetowy

Wszystkie panie wiedzą, że wybranie odpowiedniego rozmiaru i rodzaju biustonosza może być czasem arcytrudnym zadaniem. Jednym z rozwiązań może być skorzystanie z brafittingu, czyli spotkania z ekspertką, która pomoże w odpowiednim dopasowaniu stanika do sylwetki. Nie zawsze jest jednak na to czas i chęci. Dlatego dziś postaram się zwrócić twoją uwagę na kilka aspektów, które sprawiają, że biustonosz pasuje, lub nie. Jednak zanim do tego przejdziemy, to musisz zrozumieć, dlaczego to takie ważne. Informacje te pomogą ci przy zakupie bielizny w sklepie internetowym. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Czy warto kupować bieliznę przez Internet?Dlaczego pasujący biustonosz jest taki ważny?

Jedna odpowiedź wydaje się oczywista. I tak przede wszystkim od tego, czy dobrze dobierzesz biustonosz, zależy twoja wygoda. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że biustonosz to część garderoby, którą nosi się przez większość czasu. Nieodpowiednie dobranie biustonosza może przynieść także inne negatywne skutki. Jednym z nich jest doprowadzenie do szybszego opadania lub spłaszczenia piersi. Poza tym warto zwrócić uwagę, jak duże zmiany wizualne w sylwetce może wprowadzić sama zmiana biustonosza. Jeżeli nie będzie on dobrze dopasowany, sylwetka będzie sprawiać wrażenie znacznie mniej estetycznej, natomiast biustonosz, który podniesie biust dodatkowo wysmukli sylwetkę. Wiesz już, jak ważny jest odpowiedni wybranie biustonosza. Wiesz też, że nie jest to takie proste, dlatego teraz przedstawimy wam kilka punków, które musisz mieć na uwadze podczas wybierania bielizny w sklepie internetowym.

1. Ramiączka biustonosza

Najważniejszą rzeczą przy sprawdzaniu, czy ramiączka są dobrze dobrane, jest upewnienie się, że nie wbijają się w twoją skórę. Najlepiej sprawdzić to przez proste włożenie jednego palca pod ramiączka. Jeśli jest to utrudnione, to znaczy, że nie powinnaś kupować tego biustonosza.

2. Musisz zapinać na ostatnią haftkę

Ten punkt może być małym zaskoczeniem, jednak kupując biustonosz, musisz pamiętac o tym, że z czasem będzie się on rozciągał oraz minimalnie zmieniał swój kształt. W zależności od dnia może również zmieniać się twoja sylwetka i rozmiar, dlatego upewnij się, że nie musisz zapinać biustonosza na ostatnią haftkę. W przeciwnym razie oznacza to, że powinnaś kontynuować poszukiwania.

3. Pasek biustonosza

Jak wiadomo pasek w biustonoszu stanowi jedną z najważniejszych i najtrudniejszych do dopasowania rzeczy. Najważniejsze jest to, by pozostawał w miejscu, kiedy ty się poruszasz. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie wyobrażasz sobie chyba konieczności poprawiania biustonosza, przy każdym kolejnym postawionym kroku. Oczywiście, nie możesz go również zapiąć zbyt mocno, gdyż może to powodować nieprzyjemne kucie, a nawet podrażnić skórę. Zdecydowanie coś, czego chcemy uniknąć. Jak zatem dobrać biustonosz z pasującym pasem? Możesz to sprawdzić stojąc przy lustrze. Jeżeli przesuwa się on ku górze w kierunku szyi, to oznacza to, że jest źle dobrany.

4. Nieodpowiednio dobrane miseczki

Dobór biustonosza, w którym miseczki pasują idealnie to prawdziwa zmora dla wielu pań. Przede wszystkim unikaj “wylewania się” piersi górą oraz powstawania tzw. “bułeczek” po bokach. Upewnij się także, że przerwa pomiędzy piersiami przylega do skóry, ponieważ tylko w taki sposób będą one dobrze podtrzymanie.

Gdzie kupić pasujący biustonosz?

Najlepszy miejscem, w którym możesz dokonać zakupów bielizny, jest sklep internetowy z bielizną. Oferujemy bardzo szeroką ofertę, wraz ze wszystkimi najnowszymi trendami mody. Jeżeli potrzebujesz więcej wskazówek jak wybrać bieliznę, to przeczytaj inne artykuły, które znajdziesz na naszej stronie. Jeśli jednak nie jesteś pewna, jak wybrać odpowiedni rodzaj i rozmiar, to polecam najpierw sprawdzić w zwykłym sklepie, co będzie pasować, a następnie wykorzystać tę wiedzę przy zakupach bielizny w sklepie internetowym.

Sektor internetowej sprzedaży

Rozwój sektora internetowej sprzedaży bielizny spowodował, że na rynku pojawiły się sklepy oferujące wąską specjalizację. Możemy znaleźć sklepy, które w swojej ofercie mają wyłącznie staniki dla puszystych pań, sportowe staniki dla aktywnych kobiet, czy też erotyczną bieliznę. Pracownicy takich sklepów posiadają sporą wiedzę, na temat właściwego dopasowania rozmiaru i typu stanika do sylwetki. Korzystając z ich pomocy można wybrać najlepszy model, w którym poczujesz się komfortowo i wygodnie. Sporą popularnością cieszą się również stacjonarne sklepy z bielizną, w których każdy model można samodzielnie przymierzyć i porównać z innymi rozwiązaniami. To doskonała propozycja przy zakupie droższej bielizny na specjalne okazja, ponieważ pozwala do minimum zniwelować ryzyko złego doboru bielizny. Bez względu na to, jakie rozwiązanie wybierzemy, warto pamiętać, że dobrze dopasowany stanik to ogromny komfort i wygoda noszenia, a także mniejsze szanse na nabawienie się chorób. Dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie, należy odpowiednio zapoznać się tym, jak prawidłowo dopasować biustonosz do swojej sylwetki oraz rozmiaru i kształtu piersi.

By zizzar